Programy, projekty, akcje

SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W styczniu 2024 roku rozpoczniemy realizację projektu „Szkoła Przedsiębiorczości". Uczniowie klas VI-VIII wezmą udział w dwudniowych warsztatach wyjazdowych w Centrum Dobrego Wychowaniaw Motyczu Leśnym k.Lublina. Uczniowie podczas warsztatów zapoznają się z grą symulacyjną, w której stając się dyrektorem rozpoczną inwestycje w dzielnicach i zadecydują o finansach. W drugiej części warsztatów uczestnicy będą zmagać się z rozpoznawaniem swoich predyspozycji zawodowych podczas zajęć z zakresu doradztwa zawodowego.
Po powrocie uczniowie podzieleni na zespoły przygotują i zrealizują inicjatywy dla społeczności zgodnie z kierunkami polityki edukacyjnej NBP. Najlepsze drużyny otrzymają dofinasowanie do wycieczki do Warszawy.
Warsztat (zajęcia, nocleg, wyżywienie) dla uczniów jest całkowicie bezpłatny, a dojazd do miejsca jest częściowo finansowany.

Więcej informacji na stronie internetowej projektu:
www.szkolaprzedsiebiorczosci.pl